KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8872505

nr 887 2505

Blandteknik

Carl Altena, Landsväg, signerad. , 17x19

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 14 april 2014
kl 19:39:38